Parasole reklamowe – gdzie je umieścić?

Posted on

Parasole reklamowe

Parasole reklamowe

Gadżety reklamowe to doskonały sposób na zwiększenie rozpoznawalności naszej firmy i utrwalenie jej w świadomości potencjalnych klientów. Tego typu produkty dostępne są w wielu różnych rodzajach, dzięki czemu każde przedsiębiorstwo, bez względu na zasięg i dostępny budżet, znajdzie produkt idealnie dopasowany do swoich potrzeb. Reklamowe upominki dopasować należy zarówno do okazji, jak i naszej grupy docelowej. Inny produkt wręczymy z okazji Bożego Narodzenia, inny – jubileuszu firmy. Odmienne produkty przypadną do gustu kobietom oraz mężczyznom. Gdzie powinno umieszczać się gadżety reklamowe, by były one możliwie jak najbardziej skuteczne?Parasole reklamowe to nieodłączny element wyposażenia siedziby każdej firmy. Tego typu produkt najlepiej umieścić przy wyjściu, w ozdobnym koszu i wręczyć je klientowi, gdy wychodząc ze spotkania pogoda zmieniła się i zaczął padać deszcz. Tego typu drobny gest bardzo pozytywnie wpłynie na nasz wizerunek i zapadnie w pamięci potencjalnego partnera. Na takim parasolu umieścić możemy zarówno logo marki, jak i slogan reklamowy czy dane teleadresowe. Do wyboru mamy klasyczne modele, na przykład z drewnianą rączką oraz ich mniejszą wersję, która bez przeszkód zmieści się do każdej torebki czy aktówki.

Parasole reklamowe świetnie sprawdzą się także w roli podarunku dla stałych klientów. Wręczyć można je im z okazji jubileuszu firmy, przedłużenia współpracy na kolejny rok czy rozpoczęcia nowego, wspólnego projektu. Najbardziej klasyczne i eleganckie są modele w kolorze czarnym, granatowym oraz grafitowym, które sprawdzą się w przypadku tak kobiet, jak i mężczyzn.

parasole reklamowe podarować można partnerom biznesowym również podczas różnego rodzaju wydarzeń  branżowych takich, jak konferencje czy sympozja. Doskonałym pomysłem na zwrócenie uwagi na nasze stoisko jest zorganizowanie mini konkursu, na przykład z wiedzy o przedsiębiorstwie, w którym będzie on główną nagrodą. W roli nagród pocieszenia doskonale sprawdzą się z kolei długopisy czy notatniki – obowiązkowo z logo naszej marki.

Tags: , ,