Baloniki reklamowe pneumatyczne

Posted on

Baloniki reklamowe

Baloniki reklamowe

Balony są gadżetami, które wykorzystać można na wiele różnych sposobów. Doskonale sprawdzają się one podczas rozmaitych wydarzeń takich, jak targi, konferencje, pikniki, koncerty czy festyny. Skutecznie przykuwają one wzrok uczestników eventu przyczyniając się do wzrostu rozpoznawalności marki. Takie produkty różnić mogą się od siebie między innymi wielkością, kształtem, kolorem czy pokrywającym je wzorem. Na ich powierzchni umieścić można nazwę marki, jej slogan reklamowy, dane teleadresowe czy oryginalną grafikę. Jednym z rodzajów tego typu produktów są balony pneumatyczne. Co warto wiedzieć na ich temat?Baloniki reklamowe pneumatyczne dostępne są w dwóch głównych wersjach. Do wyrobu mamy modele dmuchane oraz helowe. Pierwsze z nich cieszą się ogromną popularnością i mogą mieć niemalże dowolny kształt oraz rozmiar. Tego typu gadżety produkuje się z tkaniny poliestrowej PVC o gramaturze na poziomie 300 g/m2. Do zalet takich balonów zaliczyć można między innymi trwałość oraz odporność na szkodliwe działanie czynników atmosferycznych takich, jak opady deszczu, silne podmuchy wiatru czy wysokie temperatury. Ich atutem jest również łatwość w utrzymaniu w czystości – w przypadku zabrudzenia wystarczy umyć je wodą i wytrzeć.

Baloniki reklamowe stacjonarne wzbogacić można o różnego rodzaju dodatki takie, jak płachty ochronne, bannery czy znajdujące się w ich wnętrzu oświetlenie LED. Każde z tych rozwiązań przyczyni się do wzrostu widoczności gadżetu lub jego ochrony przed uszkodzeniem lub zabrudzeniem.

Baloniki reklamowe dmuchane występować mogą w wielu różnych wersjach. Do wyboru mamy tutaj między innymi modele dmuchane wielkoformatowe o oryginalnych kształtach nawiązujących do asortymentu marki lub tematyki danego wydarzenia. Druga propozycja to namioty dmuchane – reklamowe lub pełniące funkcję dodatkowego pomieszczenia. to doskonałe rozwiązanie na piknik czy plenerowe targi. Warto wzbogacić je o podłogę oraz oświetlenie halogenowe. Takie namioty dostępne są w wersji otwartej oraz zamykanej.

 

Tags: , ,